• https://www.facebook.com/elif.aksesuar
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905559909967
  • https://www.instagram.com/elifaksesuarelif/

Hakkımızda

     

 

Şirketimiz 2001 yılında kurulmuş olup  Nevşehir de Mobilya ağırlıklı masa, sandalye, aksesuar ürünleri olarak hizmete başlamış sonraki yıllarda Hediyelik eşya pazarlama ve satışı konusunda 2009 yılından beri hizmet vermektedir. Mağazamızda ahşap, seramik, metal gibi materyallerle hediyelik eşya ve  aksesuar türü ürünlerin ( toptan ve perakende) satışını sunmaktadır.

İnsanın hayal dünyası ve keskin zekası ile el emeği göz nuru lile oluşturulmuş birbirinden ilginç bir çok hediyelik eşya ve ürünlerini, aksesuar, tablo, mobilya, masa sandalye, bahçe ürünleri, ve ev eşyası ürünlerini sürekli yeni modeller ekleyerek müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Güzelyurt mahallesindeki 3 katlı mağazamız da  Hediyelik Eşya ve Aksesuar alanındaki  Koleksiyonumuzu günden güne geliştirerek ürün yelpazemizi genişleterek bu alanda bol çeşit, ve en yeni ürün ve tasarımları ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Halen ticari faaliyette olduğumuz müşterilerimizin memnuniyeti ışığımızdır. Sizleri de ticari partnerlerimiz olarak görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımla

Yönetim Kurulu Başkanı

                                                                                   Erdal DURSUN